Doprava zdarma při nákupu nad 50,- €

Obsah prípravku a dávkovanie

Bylinný obsah prípravku

Capatrex™  sa skladá z následujúcich bylín. Ich množstvo a dávkovanie zostáva výrobným tajomstvom, nakoľko práve toto zloženie predstavuje našu udržateľnú konkurenčnú výhodu. Strávili sme päť rokov určovaním najvhodnejšieho podielu a pomeru jednotlivých výťažkov a spôsobom ich namiešania. Náš výskum a inovácie nemá na trhu konkurenciu.

 

Polygonatum Multiflorum (Kokorík mnohokvetý  -  44 mg)

po tisíce rokov bol Polygonatum Multiflorum využívaný v tradičnej bylinnej medicíne, u ktorej sú vedecky preukázané účinky na zvýšenie libida a zlepšenie výronu semena. V prípravku Capatrex™  sa používajú len tie najčistejšie a najkvalitnejšie rastliny. Prvotriedne Polygonatum Multiflorum v našej zmesi podporujúcej sexuálny výkon sa vedecky extrahuje pomocou technológie Extractacell Technology™  až na päťdesiatkrát vyššiu potenciu. Extrahujeme len tie najlepšie rastliny od čínskych pestovateľov a spracovateľov s certifikátom SVP, čo mnohí naši konkurenti povedať nemôžu.

Lucid Ganoderma (Lesklokorka lesklá – 120mg)

obsahuje  veľa  flavonoidov, významne zvyšuje libido a má dvojaký účinok – pôsobí na jednej strane ako afrodiziakum a tiež proti únave. Ganoderma obsiahnuta v našej patentovo chránenej zmesi na povzbudenie sexuálneho výkonu obsahuje množstvo flavonoidov, ktoré sa extrahujú v pomere 15:1 pomocou technológie Extractacell Technology™. Dosahuje tak pätnásťkrát väčšiu potenciu, než má samotná Ganoderma, ktorá je dnes bežne dostupná.

Piper Longum(Korenie dlhé – 80 mg)

Korenie dlhé patrí vlastne do rovnakej rodiny ako korenie čierne, ktorého sušené zrnká používame ako  korenie. Podľa ajurvédy ma toto korenie yogavany efekt, to znamená, že zvyšuje účinky ďalších bylín a slúži aj ako bylina distribútor. Korenie detoxikuje telo, ukľudňuje nervy. V prípravku Capatrex™  sa používajú len tie najčistejšie a najkvalitnejšie rastliny. Extrahujeme iba tie najlepšie rastliny od čínskych pestovateľov a spracovateľov s certifikátom SVP, čo mnohí naši konkurenti povedať nemôžu.

 

Panax Ginseng(Extrakt ženšenu – 64 mg)

Ženšen je známa rastlina pestovaná na úpätí hôr v Číne, ktorá sa používa  už od dôb starovekej Číny. Používa sa pre svoje účinky pri problémoch s impotenciou, erekčnou disfunkiou a mužskou neplodnosťou. Navyše je preukázané, že zvyšuje sexuálnu výdrž, bez toho, že by ovplyvňovala krvný obeh. Prvotriedny ženšen pravý ( Panax ginseng) užívaný v zmesi Capatrex™   sa po zbere odborne extrahuje pomocou technológie Extractacell Technology™  v pomere viac ako 25:1, čo mnohonásobne prevyšuje potenciu látky v tejto patentovanej zmesi.

 

Cinnamomum Cassia (Škorica – 68 mg)

Škorica, ktorá sa tradične používa ako korenie, je v podstate látka so silnými antioxidačnými účinkami a vplyvom na obehovú sústavu. Je tiež preukázané, že má protizrážanlivé účinky na krv. Škorica rozťahuje cievy a tepny, ktoré podporujú zdravú a účinnú genitálnu funkciu. Kôra z catuaby užívaná v prípravku Capatrex™ sa odborne extrahuje v pomere 45:1 pomocou technológie Extractacell Technology™, čím sa dosahuje štyridsaťpäťkrát väčšia potencia, než ako má bežne predávaný prášok z kôry škorice.

 

Rhodiola Rosea (Rozchodnica rúžová – 68 mg)

Rozchodnica rastie prevážne v Skalistých horách a Alpách. Je známa pre svoje ohromujúce účinky na zvýšenie energie a tiež značný vplyv na libido a obehovú funkciu. Rusi a Škandinávci ju po stáročia používajú proti erekčnej dysfunkcii a impotencii, Jej pôsobenie na zlapšenie sexuálnej chuti a funkcie je doloženie mnohými štúdiami. Rozchodnica používaná v prípravku Capatrex™ je tej najlepšej kvality a zbiera sa v Alpách a Pyrenejách. Potom sa extrahuje v pomere viac ako 20:1 pomocou technológie Extractacell Technology™, ktorá zosiluje jej prirodzené účinky.

 

Polysacharid (Škrob – 4mg)

Ide o polysacharid s funkiou zásobovacej látky. Ukladá sa procesom asimilácie v zásobných orgánoch rastlín (semenách kukurice, pšenice, ryže a ďalších alebo v hľuzách zemiakov) vo forme škrobových zŕn. Zvlásť bohaté na škrob sú zemiaky, banány, obilniny a tapioka. Získavanie škrobu je mechanické – surovina je rozdrvená  a škrob je z nej získavaný vypieraním. Škrob sa používa napríklad v potravinárstve a tiež vo farmácii.

 

Dávkovanie

Capatrex™   zapite plným pohárom vody min. 0,5 litra. Väčšinou sa užíva jedna až dve kapsule, ktoré sa do tela rýchlo vstrebajú. Väčšie množstvo vody umožní bylinným zložkám hydratovať sa a zaručia tak maximálny prínos. Vplyv kapsule ( kapsúl) by sa mal dostaviť počas 20-30 minút, s celkovým účinkom počas až troch dní. Pre momentálnu sexuálnu výkonnosť užite jednu až dve kapsule 20-30 minút pred sexuálnou aktivitou. Nie je vhodné užívať viac ako dve kapsule v priebehu 24 hodín. Veľa zákazníkov užíva preventívne každý tretí deň jednu až dve kapsule, čo im zaručí veľmi silné dlhodobé výsledky.

 

Doplnok stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy... Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí. Pri užívaní liekov na liečbu sexuálnej dysfunkcie doporučujeme konzultáciu s lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25 °C.

 

 

Přípravek je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR a SK v příslušném registru.

Distribúciu pre Slovenskú Republiku, Unireality, s.r.o. Bánovce nad Bebravou  IČO: 36614823, DIČ: 2022211543      Tel. 0915 702 177    E-mail: capatrex.sk@gmail.com

 

Copyright: C.P.X. Karlovy Vary, zastoupení přípravku CAPATREX pro střední a východní Evropu. 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace